Eclipse DemoCamps 2008

Za kilka dni w Poznaniu oraz w Krakowie odbędą się spotkania pasjonatów środowiska Eclipse. Myślę, że może być to unikalna okazja do poznania osób zainteresowanych tematem budowy narzędzi.

Niestety spotkanie w Poznaniu jest w ciągu tygodnia więc raczej nie uda mi się wykorzystać okazji. Jednak nie wszystko stracone, kolega z zaprzyjaźnionego zespołu będzie tam jednym z prezenterów (Mariusz Paszkiewicz - Business Process Modeling Tool based on Eclipse Platform). Na spotkanie w Krakowie muszę się jednak wybrać. Wstyd się przyznać ale odkąd przeprowadziłem się do Wrocławia nie miałem zbyt wielu okazji by odwiedzić Kraków. Myślę że Eclipse DemoCamp jest dobrym pretekstem by to zmienić. Mam nadzieję że uda mi się wyskoczyć na browara ze starymi znajomymi a może też poznać nowych ;D

Eclipse DemoCamps 2008 - Poznań
Eclipse DemoCamps 2008 - Kraków

Eclipse Regional Communities - Poland

3 komentarze:

Jacek Pospychala pisze...

a może następny DemoCamp także we Wrocławiu? takie ładne miasto, chyba ma jakichś fanów Eclipse :)

Grzegorz Bialek pisze...

Byłby to z pewnością ciekawy pomysł... Myślę że miejsce sprzęt udałoby się załatwić. Gorzej wygląda jednak sprawa promocji, ściągnięcia prowadzących (z poza firmy). Tutaj przydały by się rady weteranów.

W najbliższym czasie będę kilka razy w Poznaniu (w tym tyg od jutra do wtorku/środy) więc gdybyś miał czas to moglibyśmy na ten temat porozmawiać. Przyznam jednak że nie wiem gdzie w Poznaniu są knajpki, piwo etc.

Jacek Pospychala pisze...

Kurcze, ale przegapiłem sprawe - dopiero teraz przeczytalem Twoją odp. i do tego nie moge znaleźć Twojego adresu email - napisz mi cokolwiek na jacek.pospychala (at) gmail com